Cem Metal

Lütfen Bekleyiniz... Cem Metal Yükleniyor...

Rami Kışla Cad. Emintaş 3. Sanayi Sittesi No:19/D Topçular - Eyüp / İstanbul

0 (212) 544 47 80 0 (530) 930 34 45 cemmetal@cemmetal.com.tr

Hakkımızda

1999 yılında sektörü iyi tanıyan ve takip eden profesyonel bir ekip ile kurulmuştur. Amaç ve hedeflerinde pazar payını büyüterek, ülke ekonomisine katkı sağlamaktır.

Bu misyonu kendine bir yol izleyerek, çitayı dahada yukarılara taşımıştır. Çinko alışımı olan Külçe Zamak İmal eden firmamız, ihracat yaptığı ülkeler ile edindiği referanslarla sektöründe öncülük etmektedir.

Üretim kapasitesi aylık 1000 ton olan fabrikamız, takım ruhu ve profesyonel bir iş anlayışı içindedir. Üretim sonrası, ürünlerin talep eden firmaya ulaşımını da kendi araçlarımız ile yapmaktayız.

Vizyonumuz
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the

Misyonumuz
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived

 

Paylaş

Kapat!